Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet

Gazipaşa İlköğretim okulunda başarılı öğrenciler ödüllendirildi.

SEBAP kapsamında yapılan KDS-1 de okulumuz  öğrencilerinden dereceye girenler ödüllendirildi.

Bu kapsamda başarılı öğrencilerin dereceleri şunlardır:

Mustafa Can BEŞTEPE: 7. Sınıflar  İlçe 1.

Melek ÇOBAN             :  7. Sınıflar  İlçe 2.

Ebru Ebrar AKYOL      : 7. Sınıflar  İlçe 8.

Sınıf  başarı durumu olarak da :

7. Sınıflar  ilçe 2.

8. Sınıflar ilçe 2. olmuşlardır.

Okul Müdürü Ali Demir;Başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutlarız. Emeklerinden dolayı öğretmen ve velilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2395 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gazipaşa’da Başarı Ödüllerindirildi. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Eğitim, insanların davranış değişikliği ve bilgi kazandıran,planlı ve programlı hareket eden ilim yuvasıdır.Öğretmenlerimiz ise bilgi donanımlı rehberlerdir.Rehberiniz iyi olursa hedeflerinize çabuk ve emin adımlarla ilerlersiniz.Gazi paşa ilköğretim okulu öğretmenleri öz verili çalışmalarla hedeflerine bir bir ulaşıyorlar.Bu da aldıkları başarı belgeleri ile tescillemişlerdir.Öğrencilerinden yalnızca ilçe,il 1.2. leri değil Türkiye birincilikleri bekliyoruz.Öğrencilerimizin başarısı ile tüm Türkiyenin başarısı olacaktır.Boşa geçirecek bir zaman lüksümüz yoktur.Tüm öğretmenlerimizden tek dileğim, başarılı öğrencilerimize gereken fırsatı verelim.Türk milleti başarılı insanlarla cihan devleti olacaktır.Atatürk, bu millete güvenerek kurtuluş savaşını başlatarak, Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur.Atatürk yüz yılda bir gelen liderlerdendir.Bizler, Cumhuriyeti bilerek yaşayalım ve sahip çıkalım.Tüm azimli,kararlı ve inançlı çalışan tüm öğretmenlere başarılar dilerim.Öğrencilerimiz bizim geleceğimizin teminatıdır.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle