Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2011 | Eğitim, Gündem

Geyve Gazipaşa İlköğretim Okulu Modernleşiyor… Sakarya Eğitimde Başarıya Artırma Projesi (SEBAP) kapsamında Geyve Gazipaşa İlköğretim Okulu’nda ‘Öğrenci Görüşme Odası’ ve ‘Veli Görüşme Odası’ oluşturuldu.

Yapılan düzenlemelerle ilgili okul öğretmenleri şunları söyledi.

Ali DEMİR;SEBAP kapsamında okulca yaptığımız faaliyetlere bir yenisini daha ekledik. Okulumuzun giriş bölümüne gelen misafirlerin bekleyebilecekleri güzel bir alan oluşturulmuştur.

Cabbar UĞURLU;Öğrenci velilerimizle  öğrencilerimizin durumları görüşmek amacıyla oluşturduğumuz” Veli- Görüşme Odası”  modern eğitimin okulumuzdaki bir timsalidir. Velilerimize somut dönütler verebildiğimiz odamızda rehberlik hizmetleri itina ile gerçekleştirilmektedir.

Günay DUMLU; Öğrenci başarısı ve eğitimini en iyi seviyelere getirebilme adına okulumuzda öğrenci-görüşme odası oluşturulmuştur. Öğrencilerimizin soru ve sorunları üzerine hassasiyetle eğilebilmek amacıyla oluşturulan bölüm hizmete girmiştir.

1841 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle