Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Gazi Ziyareti..

geyve-gaziler-gunu-gazi-engin-özdemire-ziyaret- (10)Gaziler Günü nedeni ile, Kutlama Programına katılan protokol üyeleri,Geyve İlçesinde yaşamını sürdüren, Em. Astsb. Muammer Özdemir’in oğlu olan, geçtiğimiz günlerde Güneydoğu’da ki çatışmada yaralanan ve iyileşerek baba ocağına dönen; Gazi J. Üstğm.Engin Özdemir’i evinde ziyaret etti.

Ziyarete; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe Garnizon Komutanı Raşit Gökhan Civek, As. Şb. Başk. P. Üstğm. Taner Çolak, Belediye Başkan Vekili Neşet Çakır, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, AK Parti Gençlik Kol. Başk. Faruk Koç, Dernek Üyesi Gaziler katıldı.

Gazi Engin Özdemir konuklarını kapıda karşıladı ve ziyaretlerinde duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kaymakam İlyas Memiş kısa konuşmasında: “Gaziler Günü Kutlama programı nedeniyle, dernek üyesi gazilerimiz ile birlikte Güneydoğu Gazimiz J.Üstğm. Engin Özdemir’i ziyaret ettik. Tek dileğimiz bu olayların bir an önce sona ermesidir. Kendisine bir kere daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

geyve-gaziler-gunu-engin-ozdemire-ziyaret-

2207 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle