Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

GAZİ ASKERİMİZ GEYVE’DE

gazi-engin-ozdemir-ziyaret- (1)Şırnak ili kırsalında yol kontrolu sırasında teröristlerce uzun namlulu silahlarca yapılan saldırıda yaralanan ve bir süredir tedavi gördüğü GATA’da tedavisi tamamlanan Jandarma Üsteğmen Engin Özdemir Sakarya’nın Geyve ilçesindeki baba ocağına getirildi.

Jandarma Üsteğmen Özdemir yol kontrolu sırasında yapılın saldırıda yaralanmasının ardından bir süredir tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Engin Özdemir tedavi sonrası memleketi Sakarya’nın Geyve ilçesine döndü.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya taburcu olarak evinde istirahata çekilen Engin Özdemir’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Geyve Belediyesi Meclis Üyesi ve Sadırlar Tekstil personel Müdürü Muammer Özdemir’in oğlu Jandarma üsteğmen Engin Özdemir 01.Eylül tarihinde Şırnak’ın Balveren Beldesi mevkiindeki Milli Jandarma Karakolu yakınında yol kontrolü yaparken teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanarak Ankara GATA’ya kaldırılmıştı.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Gazi Özdemire evinde yaptığı ziyarette, “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Dolayısıyla kim ki vatanımıza hizmet ediyor ve o onuru yaşıyorsa bu bizim için en değerli varlığımız olur. Belediye başkanımızla beraber size geçmiş olsun ziyaretine geldik. Tekrar aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  dedi.

Belediye Başkanı Murat Kaya ise “Yiğidim, evine hoş geldin.İyi ki sizler varsınız, biz buralarda rahat duruyoruz dedi. Kaya sıkıntılı günler yaşıyoruz. Yaşanan bu süreçte kan dökülmesini asla istemiyoruz. Üzücü bir hadise yaşadınız. Sevindirici olan şey sağlığınıza bir zarar gelmemesi. Ama her zaman sizlerin yanındayız. Kahramanlığınız cesaretiniz ve bu vazifeyi onurlu bir şekilde yerine getirmeniz dolayısıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz, biz her zaman sizin yanınızdayız, dedi.

Gazi Engin Özdemir’in babası Muammer Özdemir “Her şey Allah’ın takdiri. Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun. Çok şükür sağa sağ salim kavuştuk evladımıza. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Tez zamanda bu olaylar son bulsun” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3702 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle