Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

Gazeteciler Piknikte Buluştu…

 

gölet.6Sakarya İlinde çeşitli basın kuruluşlarında çalışanlar, Kaynarca  A.A. Muhabiri Sedat Balta’nın konuğu olarak Reisler ( Müezzinler )göletinde düzenlenen mangal partisinde bir araya geldi.

Mangal davetine; Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Kaynarca Jandarma Komutanı Neşat Günal, Sezgin Tutar ( Bel. Başk. Yard.), Cevdet Günhan (Ziraat Oda Başk.), Tuncay Göktaş (Şöf. Odası Başk.), Mustafa Boğaz (MHP İlçe Başk.), Hasan Tan (Saadet Par.İlçe Başk.), Vecdi Candan (Muht. Der. Başk.), Fuat Gür (S.K.M. başk.), Ali zabun (AKP İlçe Bşk.Yard.), Remzi Adıyaman (RATED Başk.), Ajans Muhabirleri, Gazete Muhabirleri, İnternet Habercileri katıldı.

Kaynarca Belediye Başkanı Özel konuklarına kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Belediye çalışmalarının görülmesi için tüm konukları hafta içi müsait oldukları bir gün davet etti.

Yemek ve sohbete, yöre sanatçılarının çaldıkları şarkılar eşlik etti.

Ev sahipliğini üstlenen Sedat Balta, konukları ile tek tek ilgilenerek sorun yaşanmaması için çaba gösterdi.

Reisler (Müezzinler ) Göleti,Sakarya İlinde doğallığını ve güzelliğini koruyabilmiş ender köşelerden bir yer. Konuklar gönüllerince yürüyüş – koşu yapabiliyor, amatör olta balıkçılığı yapabiliyor, ailecek mangal keyfini tadını çıkarabiliyor, kısaca ferah bir mekan. İnşallah bozulmaz.

 

Namık Cihan.Geyvemedya.com

2404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle