Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Galibiyet Yemeği Recep Usta Lokantasından

Galibiyet Yemeği Recep Usta Lokantasından

Geyvespor’un Sakaryacaddespor’u 6-1 mağlup edip namağlup liderliğini devam ettirdiği maç sonrası ilçemiz esnaflarından Recep Usta Lokantası tarafından galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor’un namağlup olarak emin adımlarla ilerlediği şampiyonluk yolunda ilçe esnafı da Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. İlçe esnaflarından Recep Usta Lokantası Sahibi Recep Yıldırım, Sakaryacaddespor maçı galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolcuları lokantasında ağırladı.

Recep Usta Lokantası Sahibi Recep Yıldırım; “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde geçmişte olduğu gibi bugünde Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Recep Usta Lokantası tarafından verilen yemek sonrası işletme sahibi Recep Yıldırım’a teşekkür etti.Başkan Tuna, oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Recep Usta Lokantası da takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

3248 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle