Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

FÜSUN ÇETİN “CHP KADINLARLA İKTİDARA YÜRÜYECEK”

DSCF6392Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl ve İlçe Kadın Kolları toplantısında konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin,” Cumhuriyet Halk Partisi kadınlarla iktidara yürüyecek” dedi.

CHP’li kadınlar, İl ve Adapazarı İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği yemekte bir araya geldi. Toplantıya İl Başkanı Ecevit Keleş, Merkez Yürütme Kurulu(MYK) Üyesi Esen Kutluata, İl- İlçe Yönetimleri, ilçelerin Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partili katılım sağladı.

CHP KADINLARLA İKTİDARA YÜRÜYECEK

Toplantıya katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin,” Yerel yönetimlerde söz sahibi olabilmek adına Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş tüm kadınlarımız canla başla çalışmaktadırlar. Giderek büyüyen bir aile olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz, edeceğiz. Hep birlikte mücadelemizi devam ettirerek, ülkemizin, memleketimizin geleceği için Cumhuriyet Halk Partisi kadınlarla iktidara yürüyecek.”dedi.

Çetin, konuşmasının ardından Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Kahvecioğlu’nun doğum gününü de tebrik etti.

CHP’NİN SAKARYA’DAKİ KALBİ KADINLARDIR

İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin’in konuşmasının ardından İl Başkanı Ecevit Keleş katılımcılara hitap etti. Kalbimizin sol tarafı sizde atıyor. CHP’nin Sakarya’da kalbi varsa onlar da kadınlardır. Sizler iktidarı kuracaksınız. Her zaman söylüyorum, erkeklerin önüne geçeceksiniz. Bunu inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde başlatacaksınız. Kadın Kolları dediğimiz zaman, anamızı, bacımızı, kardeşimizi, eşimizi temsil ediyorsunuz. Evimizin direği, partimizin de kalbi sizsiniz. Bunu gönlümden söylüyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde de ne kadar kadın başkan adayımız olduğunu göreceksiniz.”sözlerini ifade etti.

7 AYDA 7 BÖLGE

Konuşmaların ardından MYK Üyesi Esen Kutluata Kadın Kolları’nın uyguladığı “7 Ayda 7 Bölge” projesi hakkında bilgi verdi.  Esen Kutluata,  Kadın Kolları olarak 7 Ayda 7 Bölge projesini devam ettirdiklerini belirterek,  projenin son etabının Sakarya’da düzenleneceğini ifade etti. 

1881 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle