Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

” FM BİLGİSAYAR & GÜVENLİK ”  Açıldı…

Geyvelileri teknoloji ile buluşturan,  Bilgisayar satış, destek,  yedek parça satış noktası ile güvenlik kameraları, uydu cihazı ve değişik binlerce ürün ile  yenilenen FM Bilgisayar-Güvenlik  yeni yerinde hizmete açıldı.

geyve -fm-bilgisayar-yeni-yerinde-acildi- (6)Geyve İlçesinde iş kolunda yıllardır müşterilerine hizmet veren ” FM BİLGİSAYAR ” yeni iş yerine taşındı.

İş yeri sahipleri;  (F)ırat Erkovan ve (M)etin Avcı yeni iş yerlerinin açılış töreninde çalışanları ile birlikte konuklarını ağırladı.

Açılış törenine; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Müftüsü Ali Erhun, müşterileri, komşu esnaflar ve arkadaşları katıldı.

Metin Avcı, iş arkadaşları adına kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Belediye Başkanı Murat Kaya hayırlı olsun konuşması yaparak devam eden belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

FM Bilgisayar-Güvenlik yenilenen iş yeri açılış kurdelesi,İlçe Müftüsü Ali Erhun’un yaptığı dua sonunda Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve Belediye başkanı Murat Kaya ve Geyve Müftüsü Ali Erhun tarafından kesildi.  Açılış programına katılanlar iş yerini gezerek, çalışanlardan bilgiler aldı.

Açılış programına katılanlara tavuklu pilav-ayran-aşure ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

5773 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

FM Bilgisayar Yenilenen Yüzüyle Açıldı. için 3 Yorum

 1. Fırat ERKOVAN dedi ki:

  Bu Mutlu Günümüzde Bizleri Yalnız Bırakmayan Mutluluk ve Heyecanımıza Ortak Olan Tüm Dostlara Sonsuz Teşekkürler…

 2. CAN ŞEN dedi ki:

  Açtığınız hizmetlerde önemli yer aldığını.. Geyvemizin güzel noktasında açmış olduğunuz iş yerinize Allah’tan bol bereketli hayırlı kazançlar vermesini temenni ediyorum

  CAN İNTERNET CAFE ALİFUATPAŞA

 3. mustafa akın dedi ki:

  Geyvenin büyüyen yüzü olduğunuz ve geyveyi diğer ilçelerden bir adım daha öne geçirdiniz böyle bir işletmeyle.
  Allah bol ve bereketli kazançlar versin Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah amin

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle