Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Feridun Eser’in Kitabı Yeniden Basıldı

FERİDUN ESER’in KİTABI YENİDEN BASILDI!

Geyve’de görevli öğretmenlerden, Eğitimci – yazar Feridun Eser’in “Başarılı Öğrenci İyi İnsan” adlı eseri yeniden basıldı.

Feridun Eser’in başarı, motivasyon ve değerler eğitimi kitabı Dorlion yayınlarınca basıldı ve birçok internet kitap satış sitesinde satışa sunuldu.

Lise ve ortaokul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik hazırlanan kitap, ilk iki baskısını 2013 yılında ard arda yapmıştı. Kitabın 3. baskısı geçen hafta gerçekleşti ve okurlarıyla buluştu. Önceki baskısında beğeni alan kitabın, genişletilmiş yeni baskısının da beğenileceği düşünülüyor.

Feridun Eser, “Kitabımız öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz tarafından bilinen, beğenilen bir kitap. Kitap iki ana bölümden oluşuyor. İlk kısmı akademik – ders başarısı üzerine, ikinci kısım ise ahlak ve değerler eğitimi üzerine. Öğrencilerimizin verimli ve planlı çalışma, kitap okuma alışkanlığı kazanmalarına istek oluşturacak; özellikle ortaokul ve lise son sınıf öğrencilerinin sınav kaygısı, test çözme tekniği konusunda rehberlik edecektir.

Ayrıca kitapta Milli Eğitim Bakanlığımızın önemsediği değerler ve karakter eğitimi konularına da önemli yer ayırdık. Önceki iki baskıya göre bu yeni baskıda kitabı, yeni konular, yeni başlıklar, yeni öykü ve yorumlarla bir miktar genişlettik. İnşallah beğeniyle okunur.” dedi.

Feridun Eser, eğitim öğretim mesleği dışında, çeşitli alanlarda seminer ve konferanslar vermeye devam etmektedir.

MEHMET AYDOĞAN-Geyvemedya.com

535 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Feridun Eser’in Kitabı Yeniden Basıldı için 1 yorum

  1. ali dedi ki:

    Allah cc razı olsun.Güzel insandan güzel eser çıkar.Ne güzel…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle