Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Fehmi Uysal Sildi Süpürdü…

Fehmi Uysal Sildi Süpürdü…

Geyve Gazi Süleyman Paşa Muhtarlığına ilçenin sevilen genç yüzü Fehmi Uysal seçildi.

Yaklaşık 20 yıldır Şaban Okuş’un muhtarlık yaptığı Gazi Süleymanpaşa Mahallesinde çiçeği burnunda muhtar Fehmi Uysal oyların yüzde 50 sinden fazlasını alarak muhtar seçildi.

Büyük Sevinç

GSP mahallesinin yeni muhtarı Fehmi Uysal, sandıkların açılmasının ardından muhtarlığını ilan etmesiyle tebrikleri kabul etmeye başladı. Uysal’ı ilk kutlayanlar ailesi, ekibi ve komşuları oldu.Genç yaşta muhtar seçilen Uysalın mutluluğu ve sevinci görülmeye değerdi.

Çok çalıştık

GSP Mahallesinde kullanılan 1972 oyun 994 tanesini alarak muhtar seçilen Fehmi Uysal kendisini destekleyerek bu göreve layık gören mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Muhtarlık döneminde de mahalle sakinlerin yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için elinden geleni yapacağını belirten Uysal “Beni bu göreve layık gören tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Büyük bir farkla seçildim. Bu da mahallenin sorunlarını iyi tesbit ettim ve halkla bütünleşerek kendimi anlatabildim.Bundan sonra da mahalle sakinlerine layık olabilmek için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5259 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle