Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet

FAZİLET TARIM “dan Çiftçilere Yemekli Toplantı…

fazilet tarım.14Geyve İlçesinde faaliyet gösteren “Fazilet Tarım”, çiftçiler için “GÜLTEKİN Sosyal Tesisi”nde “AGRI  SCIENCES” firmasının “Tarımda Yeni Yaklaşım” sloganı ile ürettiği ürünlerin tanıtıldığı yemekli toplantı düzenledi. Toplantıya katılan konuklara; Ürünlerin tanıtıldığı broşürlerin ve hediyelerin bulunduğu tanıtım çantası hediye edildi.

Toplantıya; Firma Satış Müdürü Özgür Mezde, Bursa Bölge Müdürü Mahmut Özer, İlaç Satış Ayhan Şen, Gübre Teknik Efe Yeşil, İlaç Bölge Satış Hakan Aydoğan, Fazilet Tarım Sahibi Hüsamettin Düzsöz ve kalabalık bir üretici gurubu katıldı.

Fazilet Tarım sahibi Hüsamettin Düzsöz konuklarına kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

Program, Satış Müdürü Özgür Mezde’nin Firma ve Ürünleri tanıttığı slayt destekli konuşması ile başladı. Mezde konuşmasına yönelttiği sorular ile konukları da kattı. Mezde konuşmasında; Yavaş salınımlı azot içeren, kontrollü salınımlı taban gübresi. Yeni Nesil Akıllı Gübre Teknolojisi. Verimli bir gübrelemede temel prensip konularında bilgiler verdi.

Tanıtım konuşmaları sonunda konuklara yemek ikram edildi.

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3847 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle