Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Aralık 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

“Fazilet Tarım ” Açıldı…

geyve-fazilet-tarim-acildi- (20)Geyve İlçesinde, tarım sektörü ile ilgili malzeme-iş makineleri-gübre-ilaç gibi araç-gereç satışı yapan iş yerlerine bir yenisi eklendi.

“FAZİLET TARIM ” yeni işyerinde hizmete açıldı.

Açılış törenine; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, müşteriler ve dostları katıldı. İş yeri sahipleri, bir aksilik olmaması için yoğun çaba harcadı.
FAZİLET TARIM; iki katlı bir bina ve arkasındaki yarısı açık bir depo-bahçeden oluşuyor. Zemin kat; zirai mücadele ilaçlarının, sulama aparatlarının, gübrelerin, çapa makinelerinin satıldığı bölüm. 2. kat müşteri hizmetlerinin ve muhasebenin bulunduğu kat. Binanın yapımında masraftan kaçınılmadığı ve mimarın zevkini sergilediği bir görüntü hakim.

Açılış kurdelesi kesilmeden önce İlçe Kaymakamı İlyas Memiş kısa bir konuşma yaptı. kaymakam Memiş konuşmasında: ” İlçe tarımı her geçen gün büyük bir potansiyele ve büyük bir verime yer vermekte. Tarımsal faaliyetlerin yoğun bir biçimde yapıldığı ilçemizde, tarım alanındaki destekleyici ürünlerin, gerek ilaçların, gerek zirai aletlerin, gerek sulama araçlarının satışının yapıldığı mekanların açılması gerçekten önemli. Bu gün de böyle bir mekanın açılışını yapıyoruz. Yeni işyerleri demek rekabet demek, ucuzluk demek aynı zamanda da istihdam demektir. İnşallah açılışını yapacağımız bu iş yeri de bu manada katkı sağlar. İşyeri sahibimize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyor, hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.” Dedi.

Kaymakam İlyas Memiş’in hayırlı olsun konuşmasından sonra, İlçenin sevilen din ve eğitim çalışanlarından Asım Yel Hoca bereket ve hayırlı olsun duası yaptırdı.

Açılış kurdelesini; Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Tarım Müdürü Hamdi Yel ve iş yeri sahibi Hüsamettin Düzsöz birlikte kesti. Açılıştan sonra konuklar satış mağazasını gezerek sunulanlar hakkında bilgiler ve dağıtılan hediyeleri aldı.

Açılış törenine katılanlara; pilav-helva-ayran ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

geyve-fazilet-tarim-acildi-

4719 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle