Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

EYÜP SULTAN’ a İlgi Büyük…

geyve-belediyesi-eyup-sultan-ziyareti- (1)Geyve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen ” Eyüp Sultan Ziyareti” ne vatandaşların ilgisi çok büyük. Hafta içi her gün iki araç ile hemşerilerimiz ziyarete gitmekte.

Eyüp Sultan Cami yanında bulunan Türbe, her gün ziyaretçiler ile dolup taşmakta. Ziyaret sırasında ve sonrasında dualar edilmekte, Kur’an-ı Kerim okunmakta.

İftar zamanında camii içi ve önündeki meydan ziyaretçiler tarafından doldurulmakta, iftarlar birlikte yapılmakta.

Meydanın çevresinde, Belediye tarafından düzenlenmiş olan mekanlarda hediyelik eşyalar satışa sunulmakta.

Caminin yakınında ki tepede bulunan Piyer Loti Çay Bahçesi harika bir mekan. Haliç nefis görüntüsü ile sizleri büyülemekte. Çıkış yolu kenarında; Fevzi Çakmak Paşanın ve Necip Fazıl Kısakürek’in kabri ziyaretçilerini beklemekte. (Ama kimseler yok )

İftar sonrasında ise; Feshane Eğlence Merkezi ve Eyüp Belediyesi Ramazan Çarşısı ziyaret edilebilecek, alışveriş yapılabilecek ve luna parkaları ile eğlenilecek yerler.

Ziyarete giden hemşerilerimize her konuda yardımlarını esirgemeyen Belediye çalışanları Ercan Yetiş ve Erkan Şahin her övgüyü hak etmekte.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3038 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle