Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ocak 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Evleneceklere Müjde..Gültekin’den Görülmemiş Kampanya!

Gültekin Farkı…

Geyve İlçesinin tanınan ve sevilen İsmi Hüseyin Gültekin iş kolu ile ilgili olarak yeni atılımlara doymuyor.

Sosyal Tesisi uygulamaları ile verdiği hizmetler, düğün sahiplerinin konuklarının ağırlaması için hizmetlerine sunduğu veya ilçe konuklarının kaldıkları apart uygulaması her türlü takdirin üzerinde.

Tanık olduğumuz konuşmalarda düğün sahiplerinin takdirlerini sundukları ve fiyatların uygunluğu için ettikleri teşekkürler sevindirici. Bazı düğün sahiplerinin söylediği; “Benim için salon fiyatı önemli değil, ben konuklarımın memnuniyetine verilen hizmetin kalitesine bakarım.” cümleleri de iş yeri sahibinin ikramiyeleri.

Düğün yapmak isteyenlere sunduğu seçeneklere her fırsatta yenilerini eklemekten de yorulmuyor:

*Cuma akşamı – cumartesi gündüz programları için geçerli olan; Canlı Müzik-Kamera çekimi-Çay ikramı. 19.900 TL. Şubat-Mart-Nisan ayları için geçerli.

*Cuma akşamı programları için geçerli olan; Canlı müzik-Kamera çekimi-Çay ikramı. 500 kişilik yaş pasta, kuru pasta, meyve suyu 7.500 TL.

*Cumartesi gündüz programları için geçerli olan; Canlı müzik-Kamera çekimi-Çay ikramı. 500 kişilik yaş pasta, kuru pasta, meyve suyu 7.500 TL.

*Cumartesi-Pazar akşamları için geçerli olan; Canlı Müzik-Kamera çekimi-çay ikramı.500 kişilik yaş pasta, kuru pasta, meyve suyu 8.500 TL.

*2019 yılı boyunca hafta içi ÇARŞAMBA – PERŞEMBE gecelerine özel KINA ORGANİZASYONU DAHİL sadece 5.000 TL. Canlı Müzik-Kamera çekimi-Çay ikramı.

Anlaşmalı Firmamız; DÜŞLER ORGANİZASYONU dur.

GÜLTEKİN SOSYAL TESİSİ İrtibat;

Hüseyin GÜLTEKİN; 0 532 392 03 44

Namık CİHAN-geyvemedya.com

9203 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle