Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Evde Eğitim Gören Öğrenciye Sürpriz Ziyaret

GEYVE’DE EVDE EĞİTİM

Geyve Ahmet Yesevi okulunun evde eğitim gören öğrencisi Yunus Emre Öztürk’e 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramı münasebetiyle evinde sürpriz ziyaret gerçekleştirildi.

DUYGULU ANLAR

Geyve Ahmet Yesevi İlkokulu  4/B sınıfı öğrencisi Yunus Emre Öztürk için evde eğitim uygulaması kararı alınmıştı.Her gün okul çıkışı sınıf öğretmeni Miktat Tortumlu tarafından evinde ders gören Yunus Emre Öztürk’ü  okul müdürü Aydın Temel ve sınıf arkadaşları 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı münasebetiyle evinde ziyaret etti.Bir anda arkadaşlarını yanında gören Yunus Emre’nin sevinci görülmeye değerdi.Ziyarette Yunus Emre’ye çeşitli hediyeler ile arkadaşları tarafından yazılan mektuplar verildi..

EĞİTİMİN ÖNÜNDE ENGEL YOK

Aile ile görüşüp derslerin gidişatı ve Yunus Emre’nin durumu hakkında bilgi alan okul müdürü Aydın Temel Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte düşünmek zorundayız.Devletimiz, “Evde Eğitim” projesi ile güzel çalışma başlatarak her ne koşulda olursa olsun çocuklarımıza güzel bir hizmet sunmaktadır. Böylelikle, bu güzel yavrularımız eğitimlerinden ayrı kalmıyor. Yunus Emre’miz içinde üzerimize ne düşerse yapacaklarını ve öğrencimiz ile devamlı iletişim halinde olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Öğrencinin ailesi, devletimizin sunduğu tüm imkanlardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1000 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle