Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Esra Çiçekçilik Anneler Gününe Hazır

Esra Çiçekçilik Anneler Gününe Hazır

Geyve’de Anneler Günü arifesinde diğer esnaflar gibi çiçekçileri de alışveriş heyecanı sardı.Esra Çiçekçilik’in sahibi Adem Kocaman; Anneler sevginin, şefkatin, fedakarlığın ve sabrın eşsiz timsalidir bu nedenle annelere en güzel hediye çiçektir” dedi.

HER BÜTÇEYE UYGUN

Anneler Günü yaklaşırken hediyelik eşya mağazalarıyla birlikte çiçekçilerde de hareketlenmeler başladı. Anneler Günü münasebetiyle başlatmış oldukları hazırlıklarını tamamlayan Esra Çiçekçiliğin sahibi Adem Kocaman her bütçeye uygun fiyat ve zengin çeşit seçenekleriyle 12 Mayıs Anneler Günü’ne hazır olduklarını söyledi.

ANNELER GÜNÜ SATIŞLARI DAHA ÇOK

Yaklaşan Anneler Günü münasebetiyle başlatmış oldukları hazırlıkların sonuna geldiklerini belirten Esra Çiçekçilik çalışanları; çiçek satışlarının en çok 14 Şubat Sevgililer Günü ile Anneler Günü’nde yapıldığını ifade ederek geçtiğimiz yıl Anneler Günü’ndeki satışların Sevgililer Günü satışlarından daha çok olduğunu söyledi.

EN YÜCE VARLIKLARIMIZ

Dünyadaki en yüce varlığımızın annelerimiz olduğunu ifade eden Esra Çiçekçilik sahibi Kocaman; annelerimize bu anlamlı günde bir şeyler sunabilmek için çalışıyoruz. Bu tür önemli günlerde bir sürü maliyetli hediyelerden çok, vereceğimiz bir buket çiçek annelerimizi daha fazla mutlu edecektir. Kimi zaman bir buket çiçek her şeyi anlatmaya yeter. Biz de annelerimizin bu büyük gününe hazırlandık ve onlara en güzel çiçekleri vermeye hazırız dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

565 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle