Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Yaşam

Esnaftan “Kutlu Doğum Haftası” İndirimi…

kutlu.7Geyve İlçesinde esnafların, “Kutlu Doğum Haftası” nedeni ile satılan malların özelliğine göre %5  – %20 arasında değişen oranlarda indirim yapacakları bildirildi.

14 – 20 Nisan 2013 Kutlu Doğum Haftası nedeniyle, İlçe Müftülüğü ve Esnaf Sanarkarlar Odası işbirliği ile kampanyaya destek veren esnafların, iş yerlerinde değişen oranlarda indirimli satış yapacakları açıklandı.

İlçe Müftüsü Ali Erhun ve Esnaf Sanatkarlar Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur, birlikte kampanyaya destek veren iş yerlerinin kapılarına afişleri astı.

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3525 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Esnaftan “Kutlu Doğum Haftası” İndirimi… için 5 Yorum

 1. paşalı dedi ki:

  yakında cennet tapusuda satarsınız

 2. mustafa akın dedi ki:

  Müftülüğün işi yok gücü yok imamları denetleme yok böyle işlerle ugraşıyor. Böyle önemli bir olayı alışverişe endekslemek ne kadar ayıp müftülük söylede yazmalıydı lütfen kredi kartıyla geliniz kredi karına 10 taksit yaptın bir güzellik bunu yap ey hiç bir işe yaramayan müftülük

  • cihat dedi ki:

   camilere pos cihazı anlaşması yapsaydınız vatandaştan para istediğinizde bi işe yarardı hem bağış oranı artardı.esnaftan sinan bey camisine bağışımı aldınız reklam yapıyorsunuz

 3. mustafa akın dedi ki:

  Müftülük acaba İsanın doğumunda kampanyalara devam edecekmi

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle