Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Eşme Doğalgaz’la Tanışıyor..

Eşme Doğalgaza Kavuşacak…

Geyve İlçesi Eşme Mahallesi doğal gaza kavuşacak.

Eşme Mahallesinde düzenlenen ilk kaynak törenine;  Geyve Belediyesi Çevre ve Şehircilik Müdürü Adnan Yalçın, Akmercan Bölge Müdürü Mustafa Hacıalioğulları, İşletme Şefi İsmail Gezer, Proje Müdürü Rıza Aydın, Ü.Şefi Şenol Bodur, Mahalle Muhtarı Cemal Karakaya, Mahalle İmamı Ahmet Taşçı, kalabalık vatandaş gurubu katıldı.

Köy meydanında düzenlenen ilk kaynak töreni öncesinde kurban kesildi ve Mahalle İmamı tarafından hayırlı olsun duası yapıldı. İlk kaynak alkışlar eşliğinde yapıldı.

Akmercan Bölge Mdr. Hacıalioğulları kısa açıklamasında şunları söyledi:  ” Eşme Köyünün, Büyükşehir uygulaması sonrasında Mahalle statüsüne geçmesi sonrasında burada yaptığımız doğalgaz altyapı çalışmalarımız var. Köy olarak ilk doğal gazı buraya vereceğiz. Bu konuda bir yıldır muhtarımız ile görüşmelerimiz sürmekte. Geyve Belediyesi ile de görüşüyoruz. Belediyeden gerekli çalışma izinlerini aldık. 500 hane var. Yapılan çalışmalar ile ilgili sorularınızı çalışmaları yürüten arkadaşlara yöneltebilirsiniz. “

Eşme Mahallesi Muhtarı Cemal Karakaya kısa konuşmasında; “Mahallemizin doğalgaza kavuşması için desteklerini esirgemeyen yöneticilerimize ve şirket sorumlularına komşularımız adına teşekkürlerimi sunarım. Bizlere yardımlarını esirgemeyen komşularımıza da ayrıca teşekkür ederim.” Dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

3004 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle