Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Yaşam

Eşme 23 Nisan’a Hazırlanıyor

Eşme 23 Nisan’a Hazırlanıyor

Geyve ilçesinin en güzel en şirin köyü Eşme Köyünde muhteşem bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri düzenleniyor. Geyve Eşme Köyünde hazırlıkları günler önceden başlanan şenlikler için hazırlıklar tamamlandı.

İlkokul Müdürü Mehmet Emin Şimşir günler önceden hazırlıklara başlayarak çocukların memnun kalacağı çok seveceği bir eğlence düzenlemek için gerekli hazırlıkları yaptı. Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşir Eşme Köyü Muhtarı Koray Topuz ve ihtiyar heyeti okul aile birliği ve köylüler ile birlikte hareket ederek gerekli işlemleri yaptı. Okul etrafında çevre düzenlemesi okul bahçesinin temizliğini yaptırıp okulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliklerine hazır duruma getirdi.

Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşir çocuklara ve ailelere sitemiz aracılığı ile seslenerek Haydi çocuklar haydi Eşmeliler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliklerine davetlisiniz.

(23.04.2019 Salı

Saat 12:00

Yer Eşme Köyü Okulun bahçesi )

Hamburgerimiz, köftemiz, pamuk şekerimiz, Osmanlı macunumuz, bardakta süt mısır patlamış mısır, rodeomuz, tırmanma dağı, şişme oyuncaklar PALYAÇOLARIMIZ , maskotlarımız, balonlarımız, çekilişlerimiz, ve çeşitli yarışmalarımız ile muhteşem bir eğlenceye varmısınız diyerek tüm Geyvelileri çoçuk festivaline davet etti.

 

605 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle