Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Şubat 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Eskişehirden Geyve’ye Misafir Geldi, Yatırımları Gezdi

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın Geyve Belediyesini ziyaret ederek Şubat ayı meclis toplantısına katıldı.

Geyve Belediyesi 2017’nin ikinci meclis toplantısını belediye salonunda gerçekleştirdi. Şubat ayı meclis toplantısına Eskişehir / Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın da katılarak kendi çalışmalarından örnekler verdi.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın toplantı da yaptığı selamlama konuşmasında “Bugün bu toplantı öncesinde Başkanımız Murat Kaya Geyve de yapılan yatırımları gezdirdi. gördüm ki Geyve Belediyesi imkanlarının üstünde hizmetlere imza atıyor. Başkan Kaya’nın burada nasıl bir özveri ile çalıştığı ortada. Ayrıca Sayın Başkan Murat Kaya’nın halkın içinde sürekli temas halindeki çalışmaları Geyvelileri oldukça memnun ettiğini de yine en fazla gözüme çarpan yan oldu. Bu vesile ile Siz Değerli Meclis üyelerine ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da Başkan Hasan Kalın’a teşekkür ederek “Sayın Başkanımız bugün ilçemizde misafirimiz oldu. Kendisine ilçemizi gezdirdik. Ayrıca yine meclis toplantımıza da katılarak bizi memnun etti. Ben de iyi düşünce ve dilekleri için kendisine teşekkür ediyorum. Bu toplantı da alınan kararların memleketimize hayırlar getirmesini dilerim.” ifadelerini kullandı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3363 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle