Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Gündem, Sakarya

Eski Müdür Güvenlik İşine El Attı 

Eski müdür güvenlik işine el attı 

Sakarya İl Emniyet Müdür Yardımcılığı da yapan Polis Başmüfettişi iken emekli olan Sabih Özkurt güvenlik sektörüne giriyor. Özkurt hem sektöre eleman yetiştirecek hemde güvenlik hizmeti verecek 

HEDEF 54 

Uzun yıllar Polis Teşkilatı’nda çeşitli görevlerde bulunan Sabih Özkurt emekli olduktan sonra güvenlik sektörüne girmeye hazırlanıyor. Yıllarca devlet memuru olarak güvenlik, asayiş gibi konularda birçok başarıya imza atan Özkurt’un yeni hedefi nitelikli güvenlik personeli yetiştirmek, kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermek. Hedef 54 Özel Güvenlik adıyla şirket kuran Özkurt kısa süre içerisinde eğitimlere başlayacak. 

‘GÜVENLİK BİZİM İŞİMİZ’ 

Polis Teşkilatının her kademesinde görev yaptığını belirten Özkurt “Yılların deneyimini özel sektöre aktarmak için yola çıktık. Sadece kendi şirketimize değil sektörde ki diğer firmalarımıza da nitelikli, donanımlı personel yetiştirmek ilk önceliğimiz. Kurum ve kuruluşların güvenlik ekipmanlarından, özel güvenlik tedbirlerine kadar birçok hizmeti verebilecek bir organizasyon hazırladık. ‘Güvenlik bizim işimiz’ gibi oldukça iddialı bir sloganla yola çıkıyoruz” dedi 

Eski Emniyet Müdürü Sabih Ozkurt’un Fabrika Caddesi’nde ki Hedef 54 Özel Güvenlik şirket merkezi çok işlevsel olarak tasarlandı. Şirket merkezi aynı zamanda eğitim merkezi olarak ta hizmet verecek.

1154 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle