Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Eski Mezunlar Öğretmenlerini Unutmadılar

Geyve İmam-Hatip Lisesi 1992 yılı mezunları, öğretmenlerini unutmadı.

Geyve İmam-Hatip Lisesi 1992 yılı mezunlarından Mustafa Öz, Hamza Ünal, Sadettin Şahin, Yunus Yıldır, İbrahim Karaman, Kadir Keskin, Coşkun Uğurlu ve Ali Ünal 26 yıl sonra öğretmenleri Hasan Fehmi Sucan, Mehmet Aydoğan ve Zekiye Atar’ı evlerinde ziyaret edip, hatıraları yad ettiler. Daha sonra vefat eden öğretmenleri Hamit İşbilen’in kabrini ziyaret edip dua ettiler.

Öğretmenler, bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını söyledi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

1440 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eski Mezunlar Öğretmenlerini Unutmadılar için 3 Yorum

  1. Geyve Imam Hatip Lisesi mezunlari her daim ogretmenlerinden aldigi egitim terbiye ve Islam Ahlaki geregi vefaldir. Ogretmenlerini ziyaret eden mezunlarimizi da tebrik ediyorum. Hamit Isbilen Allah rahmet Eylesin, Mekani cennet makami Ali olsun. IHL mezunlari olarak Hamit Isbilen hocamizin kabrini ziyaret ile birlikte Yine Ayni mezarlikta yatan IHL açan ve yıne bize ogretmen olan ILYAS ASLANTURK hocamızı da zıyaret etselerdı. Buradan hepisini tebrik edecektim. IHL ler vefalıdır. ayrım yapmaz. Allah cc butun ogretmenlerımıze rahmet eylesın, hayatta olanlara da saglık sıhhat ve faıyetler versın

    • geyveli dedi ki:

      Değerli kardeşim Allah razı olsun, bizler bütün öğretmenlerimizi seviyoruz hasseten BABA diye sevdiğimiz İlyas ASLANTÜRK hocamızıda rahmetle yad ediyoruz. ilyas hocamız hep gönüllerimizde, görüş ve önerine aynen katılıyor , hayatta olan öğretmenlerimize saglıklı bir hayat diliyoruz

  2. mda55555 dedi ki:

    Yorum yapan arkadaşımdan Allah cc razı olsun. Kesinlikle doğru söylemiş. İlyas hocamızda kendisinden son derece faydalandığımız değerli bir hocamızdır. Allah cc gani gani rahmet eylesin. Eksiğimizi hatırlattığın için teşekkür ederiz. Ziyaretlerimizin devamında İlyas hocamız ve tüm geçmiş hocalarımızı da unutmamış oluruz inşallah.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle