Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Aydın ailesinin acı günü

rahime-aydin-vefat-etti-Taraklı ilçesinde 14 Şubat Pazar günü aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Rahime Aydın hayatını kaybetti.

Taraklı ilçesinde bir dönem belediye başkanlığı yapan aynı zamanda Taraklı Süt Ürünlerinin sahibi Halil Aydın’ın 54 yaşındaki eşi Rahime Aydın 10 gün önce evinde aniden rahatsızlandı. Ambulansla önce Geyve Devlet hastanesine kaldırılan Aydın, daha sonra Sakarya’da özel bir hastaneye sevk edildi.

Beyin kanaması geçirdiği belirtilen Rahime Aydın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bugün sabah saatlerinde yaşamını yitiren Rahime Aydın 3 çocuk annesi idi.

Aydın’ın cenazesi Yunuspaşa camiinde İkindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecek.

Rahime Aydın dualarla uğurlandı

Taraklı ilçesinde 14 Şubat Pazar günü aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Rahime Aydın toprağa verildi.

Taraklı ilçesinde bir dönem belediye başkanlığı yapan aynı zamanda Taraklı Süt Ürünlerinin sahibi Halil Aydın’ın 54 yaşındaki eşi Rahime Aydın 10 gün önce evinde aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Bu sabah yaşam mücadelesini kaybeden Rahime Aydın toprağa defnedildi.

Cenazeye, Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya, belediye başkanı Tacettin Özkaraman, Emniyet Müdürü Osman Babadağı, ilçe emniyet amiri Cem Çiftçi, Geyve eski belediye başkanı Atilla Zeytinoğlu, Aydın ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

4277 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle