Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ALİFUATPASA-BAKAN -YARDİMCİSİ-HASAN-ALİ-CELİK-AYHAN-SEFER-USTUN-ZİYARETİ- (2)2014 seçimleri öncesi Alifuatpaşa Beldesinin Ak Partili yöneticileri TBMM’de bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Üstün, Milletvekili Uncuoğlu ve Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Alifuatpaşa Beldesi eski Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık ile beraberinde Ak Parti Alifuatpaşa Eski Belde Başkanları İsmail Demir, Yusuf Besen ve yönetim kurulu üyesi Bülent Kabakçı Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Recep Uncuoğlu ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcılığı görevine atanan eski Milletvekili Hasan Ali Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TBMM’de gerçekleşen ziyaret’te Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Recep Uncuoğlunu ziyaret eden Alifuatpaşalı heyet daha sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik’i makamında ziyaret ederek hasbihal’de bulundular.

TBMM‘ye ziyaret eden Alifuatpaşa’lı heyetin Şaban Dişli, Mustafa İsen ve Ali İhsan Yavuz’a ziyaretleri, Milletvekillerinin Genel Kurul ile Komisyon toplantılarında bulunmasından dolayı gerçekleşemedi.

Eski Başkan Çalık ile beraberindekiler Ak Parti’li Milletvekilleri Üstün ve Uncuoğlu ile birlikte  Bakan yardımcısı Çelik’e  Ayvanın Başkenti Geyve’den Ayva hediye ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3427 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle