Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Teknoloji

” ERYİĞİT NEW HOLLAND” Açıldı…

eryigit-traktor-bursa-plazasi-acildi- (7)Geyveli işadamı Erkan Uysal’a ait Eryiğit Traktör’ün yeni plazası Bursa’da törenle açıldı. 2007 yılında Geyveli işadamı Erkan Uysal tarafından kurulan Eryiğit Traktör’ün yeni plazası Bursa Ovaakça’da törenle açıldı.

Açılış törenine Geyve İlçesi çiftçileri de ( Geyve Merkezi-Çengel Mahallesi-Kozan Mahallesi çiftçileri) kalabalık bir gurupla katıldı.

Açılış törenine; Bursa Vali Yardımcısı, Bursa B.Şhr. Bl. Bşk. Vekili Abdurahman Kayrık, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Türk Traktör Yön. Kur. Bşk. Koç Hol. Ceo’su Turgay Durak, Koç Hol. Savunma Sanayi Grp. Bşk. Kudret Önen, Türk Traktör Genel Müdürü Hayko Volta, Yılmaz Traktör Şti. Bşk. Akif Yılmaz, Bşk. Yar. Aydın Yılmaz ve Coşkun Yılmaz, Şti. Ceo’su Tuncay Bitirim, Şirket çalışanları, Geyve İlçesinden gelen çiftçiler, İnegöl İlçesinden gelen çiftçiler katıldı.

Mehter Takımının kısa gösterisi ve konseri sonrasında açılış programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesi ile başladı.

Eryiğit Yön. Kur. Bşk. ve Türk Traktör Bursa New Holland Bayisi Erkan Uysal ‘Ev Sahibi Sıfatıyla’ yaptığı hoş geldiniz konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Açılışını yaptığımız tesis, Eryiğit Traktör olarak bizim; tarımın geleceğine, bölgemiz çiftçisine, New Holland markamıza, Türk Traktöre, Koç Topluluğuna olan inancımızı yansıtmaktadır. Uysal; 16 yıldır hizmet verdikleri tarım sektöründe böyle bir önemli tesisi kazandırmanın gurunu yaşadıklarını belirterek, “Bu nedenle bizlere hiçbir zaman desteklerini esirgemen Türk Traktör yöneticilerine, bilgi ve birikimleriyle bizlere destek olan Akif Yılmaz’a, bugünlere gelmemizde büyük desteği olan tüm çiftçilerimize, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.”

Türk Traktör Satıştan Sor. Genel Mdr. Yard. İrfan Özdemir, Türk Traktör Ceo’su Turgay Durak, Bursa BŞhr. Bl. Bşk. Yrd. Abdurrahman Kayrık birer konuşma yaptı.

 TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, pazar liderliğini 7 yıldır sürdürdüklerini belirtti.Bu başarıda, satış ve sonrasındaki teşkilatlarının payının büyük olduğunu vurgulayan Özdemir, “1996 yılından bu yana traktör alım satımı yapan, 2002’den beri New Holland bayiliği bulunan ve birkaç noktada markamızı zaten başarıyla temsil eden Eryiğit Traktör ile olan iş birliğimizi yeni plaza yatırımıyla pekiştirmenin mutluluğu içindeyiz. Bölgesinin ve ülkesinin geleceğine, tarıma, çiftçisine, markasına ve şirketine güvenerek ve inanarak bu yatırımı yaptıkları için Erkan Uysal’a şahsım, şirketim ve camiamız adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını, hem Eryiğit Traktör’e hem de çiftçilerimize bereket ve kazanç getirmesini dilerim.”

Konuşmaların ardından kurdele kesimiyle Eryiğiti Traktörün  satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir araya getirdiği “3S Plaza” New Holland Bursa Plazası hizmete açıldı. Tören protokol üyelerinin tesisi gezmesiyle son buldu.

Açılış törenine gelen konuklara; kavurma-pilav-irmik helvası-ayran ikram edildi.Teras Kokteylinde konuklara; flüt-viyolensel-gitar üçlüsü klasik müzik sundu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

10678093_897675560245577_1542121318_o

8315 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle