Hoşgeldiniz  

admin | 18 Eylül 2011 | Firmalar, Firmalar Vitrini, Genel, Haberler, Kasap - Şarküteriler/Et-Tavuk-Süt ürünleri, Manşet

Ertürkler Piliç Market

Tevfik-Yusuf ERTÜRK

 

Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede  hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz.Amacımız hijyen, güben ve kaliteyi bir arada sunmak ve ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlamaktır.

Yemek Fabrikalarına lokanta ve  restaurantlara ,

Düğün mevlüt, Hıdrellez cemiyetlerine,

İndirimli toptan satışlarımızla hizmetinizdeyiz..

 

1990 yılında REFİK ERTÜRK adına gıda sekteründe tüzel bir kuruluş olarak faaliyete başlayan firmamız Küreselleşen dünya pazarından pay sahibi olabilmek için; her geçen gün hedeflerini büyüterek; 1997 yılında iki araçla taşımacılık (nakliye) faaliyetine başlamış ve bu alanda da kendini kanıtlamış ve 2002 yılında beyaz et sektöründeki gelişmeleri takip ederek, Sakarya kazımpaşa beldesinde canlı tavuk yetiştiriciliği tesislerinde üretime başlamıştır.

Değişen dünyamızın rekabetçi ve yenilikçi pazarında, sağlam temeller üzerine kurulan firmamız, hedeflerinden sapmadan ,her geçen gün kendini yenileyerek, emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

2006 yılında Ertürkler Taşımacılık Sanayi ve ticaret limited şirketi olarak kurumsallaşan firmamız; Beyaz et toptan ve parekende satış , canlı Tavuk Üretimi, yurtiçi taşımacılık faaliyetleriyle Sakarya’nın öncülerinden olmuştur. Geyve merkezinde 2 şube ile Perakende ve Toptan satış olarak pazardaki yerini edinmiş, Şenpiliç,Bolca Hindi ve Baldağı markalarının distribitörlüğünü yapmaktadır.

İnsan sağlığına ve müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için ürünlerimiz günlük ve taze olup, ŞENPİLİÇ,BOLCA HİNDİ ve BALDAĞI markalarının ürün yelpazelerinin her çeşidi Ertürkler Piliç Marketlerden temin edilebilir.

Taşımacılık sektöründe ulaştırma bakanlığının K_1 ve K_2 yetki belgelerine sahip olan firmamız , modelli araç filosu ile Et ve Süt Ürünleri,canlı hayvan taşımacılığı,zirai ve sanayi tahıl,yem ve hafriyat alanında yurt içi taşımacılığında da tercih edilir hale gelmiştir.

Ertürkler Taşımacılık Sanayi ve ticaret limited şirketi güven, hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak,hizmet kalitesinden taviz vermeden her geçen gün hedeflerini büyüterek sizlerin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Yusuf ERTÜRK- Tevfik ERTÜRK 

2669 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle