Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Videolar

Eren Ticaret Yeni Halde Hizmet Vermeye Başladı

EREN TİCARET YENİ HALDE YERİNİ ALDI

Geyve saygın iş adamlarından eski siyasetçi, kabzımal Vedat Eren’de yeni halde yerini aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Arifiye Aşağıkirazca’da 96 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Toptan Sebze ve Meyve Hali hizmet sunmaya başladığı ilk hafta sektörün adresi oldu.

Arifiye Aşağıkirazca’da 96 bin metrekarelik alanda hizmete başlayan Yeni Hal Kompleksi şehir içi ve dışından müşterilerini ağırlarken; Geyveli Eren Ticaret’te müşterilerine hizmet vermeye başladı.Başta Geyve’de yetişen ürünler olmak üzere, Türkiye’nin her tarafında üretilen yazlık ve kışlık sebze ve meyveleri yerinde paketleyerek faaliyetlerini sürdüren Eren Ticaret yeni hal ile modern şartlarda hizmet sunmaya başladılar.

Eren Ticaret Yön.Kur. Başkanı Murat Eren; “Yaklaşık olarak 20-25 yıldır bu sektörün içindeyim. Eski halde konfor ve hijyen konusunda durum pek iyi değildi. Hamdolsun Yeni Hal Kompleksi’nde her şey çok güzel ve özenle yapılmış. Her şeyi ile daha modern, daha güzel bir yapıya sahip. Esnaf olarak her şeyden çok memnunuz. Bu hale geçtiğimizden beri gerçekten çok rahatız. Araçlarımızı yanaştırmada, bakımında, ürünlerimizi sarmada çok sıkıntılar yaşıyorduk. Artık Yeni Hal ile bunlar ortadan kalktı. Burada yapılan hizmet gerçekten çok üst bir kalitede. Öte yandan hijyenik. Bu kompleksin yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1965 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eren Ticaret Yeni Halde Hizmet Vermeye Başladı için 1 yorum

  1. rabbim hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin hemşehrimize

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle