Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Erdoğan Sakarya Ziyaretine Geyve’den Başladı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan bir dizi ziyaretler için Sakarya’ya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan bir dizi ziyaretler için Sakarya’ya geldi.

Cuma namazını Geyve Karaçam Mahallesi Camiinde kılan Erdoğan, daha sonra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’yi İlimbey Mahallesindeki evinde ziyaret etti.

Bilal Erdoğan daha sonra Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya Şubesi’nin açılışına katıldı.

Gençlerin emrine koşacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilk günden itibaren gençliğe ne kadar önem verdiğini her platformda söylüyor. TÜGVA bu anlayışla Sakaryamızda şubesini açıyor. Sakarya’daki gençlerimize hizmet sunarak, şehrimizdeki birlik ve beraberliği yeşertecektir. Gençler bizden ne hizmet beklerlerse biz onların emrine koşacağız.”

Ahlaki bir koruma yok

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, “Bugün Dünya’da egemen olan kapitalist düzenin içerisine yerleştirilmiş gençlerimiz için ahlaki bir koruma yok. Tamamen ticari saiklerle kurgulanmış bir kültür var. Kültürel emperyalizm gençlerimizi rant kapısı olarak görüyor. Ben ona bağımlılık yapıcı sigara, içki, uyuşturucu verip, ondan çıkar elde edeceğim diyor.”

Bize ait bir gençlik ortaya çıkacak

Bilal Erdoğan, “Biz Müslüman Türk milleti olarak bin yıldır bu topraklardayız. Ve çok köklü inançlarımız var. Köklerimizle olan bağlarımız, yeni düzene uyalım diye koparıldı. Bu millet Çanakkale’de 250 bin şehit verdi. 15 Temmuz’da bağımsızlık için şehitler verdi. Bizler idarenin yanında kültürel ve inanç bağımsızlığımızı da kazanmamız lazım. Bizi burada bitirmek isteyenler gençlerimizi hedef aldılar. KADEM, TÜGVA gibi vakıflar gençlerimiz için güzel planlar yapıyor. Gençlerimiz verimli vakitler geçirsin istiyoruz. Proje üretsin, edebiyat yapsın istiyoruz. Geleceğe yatırım gençlerimizin önünü açarak yapılır. TÜGVA, gençlerin yoğun olduğu yerlerde kurularak, yeniden büyük Türkiye’nin inşasına yardımcı olacaktır. Ve bize ait bir gençlik ortaya çıkacak. Tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.” Konuşmaların ardından TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’a hediye takdim edildi.

Bilal Erdoğan, TÜGVA Sakarya Merkezi açılışı sonrası Akşam saatlerinde Sakarya Atatürk Kapalı spor salonunda Gerçekleştirilen konferansa katıldı.

Ali Ulvi DERAYOĞLU-Geyvemedya.com

3215 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle