Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Erdoğan Isır Beklenen Açıklamayı Yaptı..

CHP den Pamukova belediye başkan adayı olan Erdoğan Isır beklenen açıklamayı dün akşam partililerin huzurunda yaptı..

İŞTE O AÇIKLAMA

ERDOĞAN ISIR MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞINI BÖYLE AÇIKLADI;


Erdoğan Isır CHP den Milletvekili aday… paylaşan:

erdogan isir-chp-milletvekili-adayi-basvurusunda-bulunacagini-acikladi-2014 yerel seçimlerinde Pamukova dan Belediye başkan adayı olan ve aldığı yüzde 30 luk oy oranı ile Sakarya da dikkatleri üzerine çeken, yerel seçimleri kaybetmesine rağmen çalışmalarını aralıksız sürdüren Erdoğan Isır, dün akşam Pamukova da partililer ile bir araya gelip 2015 Genel Seçimlerinde CHP den Sakarya Milletvekili aday adayı olacağını resmen açıkladı.

Isır, “Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. İlk başvuranda ben olacağım “
Eski CHP İlçe başkanları, yöneticileri, belediye başkanları, İlçe yönetimi ve partililer ile yemekte bir araya gelen Erdoğan Isır , Pamukova dan bundan önceki dönemde bir Milletvekili adayı çıktığını, aynı beklentinin yine olduğunu belirterek “ Pamukova dan Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını elbet bir gün Sakarya ve Pamukova da dalgalandıracağız. Biz bu bayrağı dikene kadar uğraşacağız. Ama bir yıl ama üç yıl. Genel seçimlerde başarılı olacağımıza inanıyorum. Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacak ilk insan benim “ dedi.

Isır , “Biz diktatör değiliz, yenilsek de ayağa kalkarız. Diktatörler yenilince ayağa kalkamaz.. “
Erdoğan Isır, Milletvekili aday adaylığına başvururken partililerden destek alarak başvuracağını ifade ederek “ Yarında Pamukova da birileri bunu devam ettirsin istiyoruz. CHP bayrağı Sakarya da dikilene kadar çalışacağız. Başka hiçbir beklentimiz yok. Durmak yok. Durmayacağız çalışcağız. Çünkü biz diktatör değiliz. Yenilsek de ayağa kalkar savaşırız. Sadece diktatörler yenildiği zaman ayağa kalkamazlar “ dedi.

Isır’a tam destek..
Isır’ın konuşması parti yöneticileri ve partililerce uzun süre alkışlandı ve Pamukova İlçe teşkilatı, eski ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer sonuna kadar Erdoğan Isır’ın yanında olacaklarını, başarı için var güçleri ile çalışacaklarını ifade ettiler.

1887 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle