Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Erdoğan Açıkladı; Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce

AKP’nin bugün yapılacak olan Grup toplantısında 20 ilin belediye başkanı açıklandı. Açıklanan isimlerle Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak Ekrem Yüce resmen aday oldu.Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Ekrem Yüce’nin açıklandığı grup toplantısına Geyve Heyeti de tam kadro katıldı.

Günlerdir konuşuldu, yazılıp çizildi. AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı dün sürpriz bir şekilde Ekrem Yüce olarak kesinlik kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekrem Yüce’nin anonsunu Sakarya şiirinden bir dize ile yaptı.

AK Parti Grup toplantısında Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Ekrem Yüce’nin açıklandığı grup toplantısına, Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Zeki Toçoğlu  ile birlikte katıldı. Geyveli Ekrem Yüce’nin isminin açıklandığı grup toplantısında hemşehrileri Yüceyi yalnız bırakmadı.Ak parti İlçe teşkilatı üyeleri ile Umurbey Mahallesi Muhtarı Osman Önal’da grup toplantısına katılarak Yüce’ye destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 ilin belediye başkan adayını açıkladığı tören hayli coşkulu geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan şehirde düzenlenen her mitingde okuduğu Sakarya şiirinden bir dize ile Ekrem Yüce adını anons etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamasında Yüce’yi Çaykur Genel Müdürü olarak vurgularken, “Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız” ifadesini kullandı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından, ‘İnşaalah” dedi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, grup toplantısında yaptığı konuşmada, adaylar için, “Tutttuğunu koparan, kapıları açık, herkesin kalbine giren isimler olamalı” dedi

Yapılan grup toplantısının ardından Sakarya Heyeti ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelerek fotoğraf çektirdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1252 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle