Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Erdem Brode Tekstil, Güpür’ün Adresi

Annelerimizin el emeği, göz nuru olan oya, dantel ve güpür işleri teknoloji ile farklı boyutlara taşındı.

Geyve’de faaliyetini sürdüren Erdem Brode Tekstil ve Apre Sanayi fabrikası farklı bir teknoloji  ile güpür üretimi yapıyor.

Geyve İnciksuyu Mahallesi Sanayi karşısında 5 dönümlük alan üzerinde 2500 m2 kapalı alanı ve 55 çalışanıyla 3 vardiya güpür üretimi yapan Erdem Brode Tekstil ve Apre sanayinde ana kapıdan hammadde olarak giren ürün çıkış kapısından güpür olarak çıkıyor.

Erdem Brode Tekstil ve Apre Sanayi fabrikası Sahibi Mehmet Kolaç; Geyve üretim fabrikamızda Perde ve her türlü fantazi ürün imalatında kullanılan güpür kaliteli bir şekilde üretilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Üretimimiz sektörün ve müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven ilkesini her şeyden önde tutan firmamız profiliyle sektöründe başarıyı yakalayan öncü markalar arasında yer almaktadır. Gelinlik, iç giyim, dış giyim, konfeksiyon, mefruşat ve Ev tekstilinde kullanılan güpür üretimine yönelik faaliyetlerimizi seri, hızlı ve kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktayız, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4700 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle