Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Aralık 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Engelli Öğrencilerimize Unutamayacakları Bir Gün..

Dünya Engelliler günü münasebetiyle engelli öğrencilerimize kahvaltı programı düzenlendi.

Tunatan Tesisleri ve Shell Türkiye sponsorluğunda Tuna Tan tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına Kaymakam İlyas Memiş, Alifuatpaşa Özel Eğitim Anaokulu ve Alifuatpaşa Necip Fazıl İlkokulunda öğrenim gören engelli öğrenciler ve aileleri katıldı.

Tan Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak Tan, Yönetim Kurulu Üyesi Mutlu Yıldız ile Betül Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa Kaymakam Memiş’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, öğretmenler, aileler ve engelli öğrenciler katıldı.

Kaymakam İlyas Memiş programda yaptığı konuşmada; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü engelliler ve ailelerin, sorunlarının, ve ihtiyaçlarının hatırlanması, toplumda farkındalık oluşturması açısından önemli olduğunu ifade ederek, programı düzenleyen Tunatan Tesisleri’nin yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Programda kahvaltının ardından çocuklara yönelik çeşitli eğlenceler, etkinlikler düzenlendi. Kahvaltı sonrası çekilen hatıra fotoğrafının ardından program sona erdi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

8038 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Engelli Öğrencilerimize Unutamayacakları Bir Gün.. için 1 yorum

  1. Suat Pekuysal dedi ki:

    takdir ediyorum her şey para kazanmak değildir…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle