Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Engelleri Aramızdan Kaldıralım…

Engelleri Aramızdan Kaldıralım…

Geyve Sinan Bey Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi  yönetimi tarafından, ” 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ” kutlamaları çerçevesinde Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinin velileri ile katıldığı Taraklı gezisi düzenlendi.

Geziye; Okul Müdür. Yrd. Turgay Memiş, öğretmenler ; Şadiye Topçuoğlu, Büşra Kamit, Büşranur Koz, Nagihan Gülpek de katıldı.

Taraklıda; Yunus Paşa Camii, Kültür Evi, Taraklı Çarşısı, Taraklı Termal Tesisi gezildi. Gezinin sonunda ise Soğuksu Alabalık Tesisinde birlikte yemek yenildi.

Geziye katılan öğretmenlerin ortak görüşleri; ” Taraklı gezisinde öğrencilerimiz ve velileri çok mutlu oldular. Keyifli anlar yaşadıkları öğrencilerin gözlerinden okunuyordu.”

Okul Müdürü Tekin Bayer kısa açıklamasında: ” Hayatı paylaşmak için engel yoktur. Hepimiz bir engelli adayıyız. Okulumuz tarafından düzenlenen bu etkinliklerin farkındalık yaratacağına inancım sonsuzdur. Bu etkinliklerin sürmesini dilerim. ” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1917 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle