Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Spor

Enes Öz Türkiye 2. Oldu…

enes öz-geyve-karate-şampiyonu-m.salih canbal-ödül-ziyaret- (3)Geyve METEM öğrencisi Enes Öz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Erzincan İlinde düzenlenen; “Okullar Arası Gençler Türkiye1. Karate Müsabakaları”nda  +76 kg Türkiye 2. oldu.

Okulu adına katıldığı müsabakalarda Türkiye 2. olan Enes Öz;  METEM Müdürü Tekin Bayer, Uluslar arası Karate Hakemi – Antrenör Uğur Kobaş, Uluslar arası Karate Hakemi – Antrenör Memduh Sakarya ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Canbal kısa konuşmasında özetle şunları söyledi: “Başarılı öğrencimizi ve onları yetiştiren sizleri kutluyorum. Sizlerin varlığınız, İlçemiz için bir şans.  Karatenin yanında diğer spor dallarında da başarıyı yakalamak için yaygınlaştırmalıyız. profesyonel bir spor adamı olarak sizlerden yararlanmak isteriz. Amatör sporda da neler yapmamız lazım, bizlere yol göstermenizi bekliyoruz.”

Antrenör Kobaş açıklamasında: “Amatör spor dallarında da çok başarılı olmalıyız. Geyve HEM Müdürlüğü, İl spor Müdürlüğünün yapamadığını yaptı. İl Spor Ödül Töreni Düzenledi. Antrenörlerin şahsi fedakarlıkları çok önemli. o zaman başarı beraberinde geliyor.” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2753 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle