Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Haziran 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Gündem, Sakarya, Yaşam

En Keyifli Karne Hediyesi SEPAŞ’tan

EN KEYİFLİ KARNE HEDİYESİ SEPAŞ ENERJİ’DEN

Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanını ücretsiz sinema etkinliğiyle kutluyor.
Karnelerini alarak yaz tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Adapazarı, Düzce ve Bolu’daki 2000 çocuğa Sepaş Enerji tarafından sinema bileti hediye edilecek.

Çeşitli sosyal aktivitelerle çocuklarla bir araya gelmeye önem gösteren Sepaş Enerji, çocukların karne heyecanına ortak oluyor. Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da karnelerini alarak yaz tatiline çıkan 2000 çocuk, Sepaş Enerji’nin sinema bileti hediyesiyle sevinecek.

Kocaeli’nde 41 Burda AVM Cinemaximum, Sakarya’da Serdivan AVM Cinemaximum, Bolu’da 14 Burda AVM Cinemaximum ve Düzce’de Krem Park AVM Moonlight Sinema Club’ta gerçekleşecek ücretsiz sinema etkinliğine katılmak için, çocukların 9 Haziran tarihinde AVM’lerde kurulacak Sepaş Enerji stantlarına uğrayarak, karnelerini göstermesi yeterli olacak.

Sinema biletini alan öğrenciler biletlerini 31 Aralık 2018 tarihine kadar istedikleri herhangi bir çocuk filminde kullanabilecek.

1158 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle