Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Yaşam

En İyisi Gezmekle Harun Şen’in Geyve Çekimleri Ülke TV’de

EN İYİSİ GEZMEK EKİBİ GEYVE’DE

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” ekibinin birbirinden renkli görüntülerle Geyve çekimleri Ülke Tv ekranlarında 05 Ekim 2019 Cumartesi akşamı yayınlanacak..

Harun Şen’in kendine has keyifli sohbeti ile ekrana gelen En İyisi Gezmek bu hafta ayva cenneti Geyve’yi keşfetti.
Anadolu’nun doğal güzelliklerini, temiz yürekli insanlarını ve gizli kalmış lezzetlerini gün yüzüne çıkaran En İyisi Gezmek bu hafta ayvaları ile ün salan ve Ayvanın başkenti olarak anılan Sakarya’nın Geyve ilçesini gezdi. ‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbetiyle Ülke Tv’de anlattığı Geyve çekimleri damaklarda tat bırakacak..

Türkiye’nin ayva ihtiyacının yarısından çoğunu karşılayan Geyve’nin meşhur ayvasının özellikleri, üretiminde dikkat edilen noktaların ekrana taşındığı ve Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geldiği Geyve çekimlerinde Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatılarak; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluştu.

ÜLKE TV

EN İYİSİ GEZMEK

“GEYVE ÇEKİMLERİ”

05 EKİM 2019

CUMARTESİ SAAT:19:00

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1855 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle