Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

En İyisi Gezmek” Geyve Çekimlerinin 2. Bölümü Yayınlandı

Harun Şen’in kendine has keyifli sohbeti ile ekrana gelen En İyisi Gezmek Geyve çekimlerinin 2. bölümü yayınlandı.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbetiyle Ülke Tv’de anlattığı Geyve çekimlerinin 1. bölümü geçtiğimiz hafta damaklarda tat bırakmıştı.Bu hafta ikincisi yayınlanan programda  en iyisi gezmek ekibi ayvaları ile ün salan ve Ayvanın başkenti olarak anılan Sakarya’nın Geyve ilçesini gezmeye devam etti.

Türkiye’nin ayva ihtiyacının yarısından çoğunu karşılayan Geyve’nin meşhur ayvasının özellikleri, üretiminde dikkat edilen noktaların ekrana taşındığı program da, birbirinden lezzetli doğal güzellikler izleyicilerle paylaşıldı.

Program sonrası geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, sosyal medya hesaplarından hemşehrileri ile paylaştığı mesajda; Geyve ilçemizin tanıtım faaliyetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Allah’a çok şükür tanıtım faaliyetlerimizin çok faydalı olduğunun kanaatindeyim. Artık Geyve’miz marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ayva Meyvemizi dünyaya tanıtmayı başardık. Ancak daha çok yolumuz var. Ayrıca meşhur müşküle (yalı) üzümümüz, kerevizimiz vs. İlçemizde üretilen her ürünümüz çok değerli olması için gayret ediyoruz. Sizlerden aldığımız güçle emin adımlarla Geyve’mizi geleceğe güvenle taşımaya devam edeceğiz. Durmak Yok, Çalışmaya ve Üretmeye Devam” ifadelerini paylaştı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

GEÇEN HAFTA YAYINLANAN 1. BÖLÜM ÇEKİMLERİ

2342 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle