Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

En Büyük Hayaliydi..Muradına Erdi.

Çok mutlu

Geyve’nin Karaçam Mahallesi’nde yaşayan Ünal Yavuz’un en büyük hayaliydi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek. Ünal Sakarya mitinginde en büyük hayali olan görüşmeyi gerçekleştirdi.

Davasının peşinden bıkmadan usanmadan giden bir genç. AK Parti Geyve Karaçam Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yavuz bir hayalini daha gerçekleştirdi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, İşadamı Vedat Baltaoğlu ve daha birçok kişi Ünal Yavuz’un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek istediğini biliyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya mitingi öncesi yapılan görüşmeler neticesinde Ünal Yavuz protokolde yerini almayı başardı. Üstelik sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmekle kalmayıp Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile de görüşüp günün anısına fotoğraf çekildi.

Ünal Yavuz 19 Mart’ta yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından paylaşarak, kendisine yardımcı olan ve büyük hayalini gerçekleştirmesini sağlayanlara teşekkür etti. AK Parti sevdalısı Ünal Yavuz’un muradına erdiği görüşme sonrası yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topladı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1040 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle