Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2012 | Geyve, Manşet

Emniyet Müdürü Sarıkaya, Geyvemedya çalışanlarını  Ziyaret Etti…

Sarıkaya’nın hayırlı olsun ziyaretinde; Genel Yayın Koordinatörü Erdinç Tuna ve Haber Müdürü Namık Cihan hazır bulundu.

İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya ziyarette yaptığı kısa açıklamasında şunları söyledi: ‘Geyvemedya.Com yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak iyi dileklerimi sundum. Vatandaşların sorunlarının seslendirilmesinde ve çözümünde medyanın gücünün  bilincindeyim. Özellikle ilçemizin sorunlarının çözümünde yaptığınız rehberlikte sunduğunuz tarafsız hizmet takdire şayan. Basının ilçe bürokrasi ile  kurduğu işbirliği, sorunların çözümünde en önemli faktör diye düşünüyorum. Görevinizde başarılar diler, her türlü yardıma da hazır olduğumuzun bilinmesini isterim.’

Genel Yayın Koordinatörü Erdinç Tuna kısa konuşmasında: ‘Emniyet Müdürümüz Sayın Ali Sarıkaya’nın büromuza yaptığı hayırlı olsun ziyareti bizleri çok memnun etti. Kendisine nazik davranışı için çok teşekkür ederim. İlçe sorunlarının çözümünde görev üstlenmek bizlerin asli görevidir. Her durumda sorumluluk almağa hazır olduğumuzun bilinmesini isterim.’ Dedi.

Sarıkaya’nın ziyareti sırasında ki sohbette en çok konuşulan konular; ilçedeki asayiş konumu, hava koşulları, haber sırasında yaşanılan zorluklar, çözümler için gerekli diyalog ortamının geliştirilmesi oldu.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1035 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle