Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Emlak Kursiyerleri Belgelerini Aldı

Geyve HEM’in açtığı Emlak Kursu’na katılanlar belgelerini aldı.

Geyve Seyir Tepesi’nde düzenlenen yemekli toplantıya; Sakarya İlkadım Derneği Başkanı SAÜ Emlak Bölümü Mezunları ve Eğitimli Emlakçıler Derneği Başkanı Hasan Kargün, Başkan yard. Firdevs Tuna, Başkan yard. Uğur Çakar, Başkan danışmanı ve koordinatör Mesude Dağlı ve  kursiyerler aileleri ile birlikte katıldı.

Geyve HEM Müdürü Mustafa Doğan kursiyerlere Hoş Geldiniz diyerek, kursa katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sakarya İlkadım Derneği Başkanı SAÜ Emlak Bölümü Mezunları ve Eğitimli Emlakçıler Derneği Başkanı Hasan Kargün ve Başkan  Yardımcısı Firdevs Tuna  katılımlarından dolayı kursiyerlere teşekkür ettiler.

Sınavda başarı gösteren, kursları devamlı takip edenler ile düzenli tertipli olanlara plaket verildi. Yapılan sınavda en fazla puan alan birinciye, Geyve Belediye başkanı Murat Kaya tarafından plaketi takdim edildi.Emlak kursiyerleri programın bitimi sonrası Seyir terasının güzelliğinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Terasa Tam Not

Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan ve vatandaşların adeta uğrak noktası olan Geyve Seyir terası Emlak kursiyerlerinden tam not aldı. Başkan yardımcısı Firdevs Tuna, hizmeti ve güzer yüzlü konukseverliği ile Seyir Tarası sorumlu müdüresi Sevilay Çınara’a teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2757 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle