Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

GEYVE ELVAN BEY ANADOLU LİSESİNDEN ANLAMLI ZIYARET

Geyve Elvanbey Anadolu Lisesi öğrencileri Huzurevi’ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde düzenlenen ziyarette Geyve Elvanbey Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri Zeynep Demirel rehberliğinde yaptıkları Hendek Melek Nişancı Huzurevi ziyaretinde yaşlı insanların gönlünü kazandılar.

Oldukça sıcak bir ortamda, hoş sohbetlerle geçen ziyaretten, her zaman hepimizin baş tacı yapmamız gereken eli öpülesi ninelerimiz ve dedelerimiz çok memnun kalırken, ziyareti gerçekleştiren öğrenciler, kendilerinin de bir gün bu ninelerimizin ve dedelerimizin yaşına geleceklerini belirterek, tüm toplumu yaşlı insanlarımıza sahip çıkmaya davet ettiler.

Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde ömürlerinin kalan zamanlarını mutlu bir şekilde geçirmeye çalışan huzurevi sakinlerine hayırlı ömürler dileyen Geyve Elvanbey Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, Ziyaret esnasında çeşitli hediyeler sunup huzurevi sakinleriyle çok güzel hasbihal ederek gönüllerini aldılar. Hatırlanmanın verdiği o müthiş haz ile duygusal anların yaşandığı ziyaret sonunda öğrenciler vedalaşıp Geyve’ye döndü.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3923 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle