Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Haziran 2017 | Alt Haberler, Ekmek-Börek-Dondurma-Simit Fırınları, Ekonomi, Firma Rehberi, Geyve, Manşet, üst Haberler

El Emeği, Ağız Tadı Bayramlıklar Hazır..

Can Pastanesi, Ramazan bayramı öncesi ağız tadıyla konuklarına ikram etmeleri için hazırladığı baklavaları teslim etmenin huzurunu yaşıyor.

Geyve’de baklava denilince akla gelen ilk isim olan Can Pastanesi, ürettiği baklava ve tatlılarıyla vatandaşların damaklarında unutulmaz lezzetler bırakmaya devam ediyor. Baklava konusunda uzmanlaşan Can Pastanesine Geyvelilerin özel bir ilgisi var. Ramazan ayında verdikleri hizmetten vatandaşlardan tam not alan pastane Ramazan bayramındada misafirlerinin damak tadına hitap etmeye hazırlanıyor.

Kaliteden ve hijyen koşullarından taviz vermeyen Can Pastanesi Ramazan Bayramı için Geyveli vatandaşların akınına uğradı. Vatandaşların bayram öncesi verdiği yüzlerce tepsi baklava hazır hale getirilerek bugün müşterilerine sunulacak.

Can Pastanesi sahibi İsmet Karacan; “Ramazan ayı ve yarın idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı boyunca vatandaşlarımıza tatlı konusunda hizmet vermeye çalıştık.Her keseye ve her kesime hitap eden tatlılarımızla Bayram sofralarının tadı olacağız.

1992 yılından beri Geyve’de baklavanın tadı olduklarını ifade eden Karacan; “Baklava da glikoz kullanılırsa baklavanın tadı olmaz. Sadece şeker ve boğazı yakan bir tat oluşur. Daha sonra ise midede yanma yapar. Bizim kendi imalatımız olan tatlılarımızda glikoz şurubu kullanılmıyor. Tamamen toz şeker ile üretim yapıyoruzBu vesile ile de tüm Geyveli hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutluyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2871 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle