Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Yüce’den Teşkilatlara Teşekkür Ziyareti

AK Parti Sakarya 6. sıra Milletvekili Adayı olan Ekrem Yüce seçimlerin ardından teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Sakarya 6. sıra Milletvekili Adayı olan Ekrem Yüce 24 Haziran Seçim çalışmalarından dolayı İl ve İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek , teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Yüce’nin il ve ilçe yönetimlerine yaptığı teşekkür  ziyaretlerinde Ak parti il başkanı, Büyükşehir belediye başkanı, Erenler Belediye Başkanı, Serdivan Belediye Başkanının yanı sıra Ak Parti İlçe yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer de hazır bulundu.

Başkanlar, Milletvekili adayı Ekrem Yüce’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.  Yüce’nin üstün çalışmalarını fark ettiklerini ifade ede teşkilat yöneticileri, “Tüm adaylarımız gibi sizinde liste sırası gözetmeden tüm gücünüz ve imkânlarınız ile emek, gayret, mücadele verdiğinizi gördük. İnşallah bundan sonraki siyasi hayatınızda sizleri daha yüksek makamlarda görürüz” dedi.

Teşkilat ziyareti sonrasında Yüce, seçim çalışmalarındaki performanslarından dolayı AK Parti il, İlçe Teşkilatına teşekkür ettiğini ifade ederek, “Teşkilatlarımız her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kendine yakışanı yaptı. Gece gündüz demeden koşan, çalışan siz değerli teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Bizlerle birlikte sizde hep sahada oldunuz, mücadele verdiniz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1467 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle