Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Eylül 2011 | Geyve, Manşet, Siyaset

Ekrem Yüce’den Pamukova’ya Anlamlı Ziyaret

Ekrem Yüce Pamukova’ya Bayramlaşmaya Geldi. Tarım Bakanlığı Müşaviri Ekrem Yüce bugün Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatına geldi.

Ekrem Yüce bugün saat 15:30’da Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatına gelerek herkezin Ramazan Bayramını Kutladı.
Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı tarafından oldukça hoş karşılanan Ekrem Yüce partide oturarak uzun süre sohbet etti.

Ekrem Yüce ” Herkezin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Pamukova ve Pamukova’daki herkez benim için değerlidir. Dün Ankara’dan gelerek Adapazarın’daki evime gidip ailemle bayramlaştıktan bugün İstanbul’a dönerken Pamukova’ya uğramadığım birden aklıma  ve Sapanca’da hemen İlçe Başkanımı arayıp bayramını kutlamak istedim. İlçe başkanımda partide bayramlaşma olduğunu belirtince Sapanca’dan geri dönüp sizlerin aranıza geldim. ” dedi.

AA Muhabiri’nin Ekrem Yüce’ye Şimdiki Tarım Bakanlığı Müşavirliği’nden ve Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü
[ÇAY-KUR] Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü’nde ki görevini bırakmasından sonra Memnun olup olmadığını sordu.

Ekrem Yüce Soru Üzerine ” Ben ilk olarak Adapazarı İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra 18. yaşımda İmamlık görevi yaptım. Kırklareli, Erzurum ve Adana gibi illerimizde Diyanet Teşkilatı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Türkiye Zirai Donatım Kurumu Genel Müdürlüğü gibi kurum ve kuruluşlarda devlet memurluğu ve idari görevlerinde, Belediye Başkanlığı ve Belediye Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Kısacası bu zaman kadar, bulunduğum bütün görevlerde elimizden geldiğinde en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve şuanki
görevimde de yapmaya devam ediyoru. Ben neresi olursa olsun bana verilen görevi en iyisi ile yapmaya çalışan bir insanım. Her yaptığım görevi ben her zaman çok özlüyor ve anıyorum. Ama tabi ki ilk göz ağrım olan imamlık görevini daha çok özlüyorum. Şuanki görevimden ise oldukça memnunum.” dedi.

KAYNAK:(Pamukovamedya.com)

1271 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yüce’den Pamukova’ya Anlamlı Ziyaret için 1 yorum

  1. recep ali dedi ki:

    bölgemizde ne gibi hiznetleriniz var sayın müşavirim bu işler senin dediğin gibi olmuyor geyve bölgesine çaykurdan bir bardak çay mı içirdin o kadar yıllık brotkatsın ne yaptın geyveye

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle