Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Ekrem Yüce, ‘Sanatçılar gibi bazen jubileyi yapmalısın’

Ekrem Yüce, ‘Sanatçılar gibi bazen jubileyi yapmalısın’

Ak Parti Sakarya 6. sıra Milletvekili adayı Ekrem Yüce  Medyabar ekibine seçim gündemine dair röportaj gerçekleştirdi.

‘Çaykur’un Genel Müdürlüğü’nü yaparken neden milletvekili olmayı tercih ettiniz?’ sorusunu cevaplayan Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, “Bir görevin bir dolum noktası veya başarıda bir pig noktası vardır. Bu neye benzer, bir sporcu ilelebet hep bu sporla işlev eder mi? Etmez. Edenler çoğu zaman kaybetmiştir. Sporcunun en ideali en uygun zamanda jübilesini yapmaktır. Ve başarının zirvesine varır, başarının zirvesindeyken artık onu bir başkalarının olmasını ister. Görevini başkalarına devreder ve jübilesini yapar. Sanatçılar içinde böyledir. Bürokratlar içinde böyle olmalıdır. Ben çok önemli konularda üst düzey bürokratlık yaptım. Bir noktadır 8,5 yıl bu noktada artık bir başkasına devredip belki benim yapamadıklarımı, benim düşünemediklerimi bir başkasının daha iyi düşünebilir düşüncesiyle ben oradaki görevimden bir başka arkadaşa devrettim. Ve kendim daha çok halkıma hizmet edebilmek şehrime hizmet edebilmek sadece bir genel müdür olarak değil, siyasi bir mercide hizmet edebilmek adına bu tercihi kullandım. ” dedi.(medyabar.com)

1459 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle