Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ekrem Yüce, ‘7-0 olması hiç zor değil’

Ekrem Yüce, ‘7-0 olması hiç zor değil’

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ekrem Yüce, 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor.Yüce, beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ova köylerini ziyaret etti.

Kozan Mahallesinde iftara da katılan Ekrem Yüce, teravih namazı sonrası, Bayat ve Çengel mahallerinde vatandaşlarla birlikte oldu. Ekrem Yüce ova köylerinde Vatandaşların sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılandı.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Ekrem Yüce, “2002 yılında Cem Uzan’ın partisinin yaşadığı sıkıntıyı İYİ Parti’nin yaşayacağını düşünüyoruz. Ülke barajına takılıp oyların AK Parti’ye geçeceği kanatindeyiz.” dedi.

Yüce; “Seçim Koordinasyon Merkezimizin hazırladıkları aylık,haftalık ve günlük programlar doğrultusunda köylerde,ilçelerde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Halkımızın bizlere büyük bir teveccühü var. Vatandaşlarımız görüyor ve ‘istikrardan yanayız’ diyor.Biz AK Parti’den yanayız diyor. Aday arkadaşlarımızın hepsi büyük bir özenle çalışıyor.  Sakarya’da 6-1 olacağından endişemiz yok biz önemli olan 7-0’ı zorluyoruz. Bunu Ekrem Yüce olarak söylemiyorum. Vatandaşların bizlere karşı olan teveccühüne göre söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2566 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle