Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ocak 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve Anadolu Lisesinin Gururu

Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, derslerdeki başarısı yanı sıra sporun her dalında da birincilik ödüllerini alıyor.

Okul müdürü Ahmet Akkuş bayrak töreni sırasında, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri tebrik ederek, çeşitli hediyeler verdi.

KARATE ŞAMPİYONLARI

Ahmet Akkuş şunları söyledi: Sakarya genelinde yapılan karate müsabakalarında okulumuz öğrencilerinden Burcu Keleş kızlarda, Muhammet Buğra Balcı ise erkekler arasında il birincisi; Berkay Balcı adlı öğrencimiz de farklı kata görüde il 3.olmuştur.

KÜREK ÇEKME

Şefik Çakmak adlı öğrencimiz, uluslar arası kürek çekme yarışmasında Balkanlarda 2.olmuştur.

MASA TENİSİ

İlde düzenlenen masa tenisi yarışmalarında öğrencilerimiz Kadir Can Alpay, Kadir Kaçar, Batuhan Taşkın ve Furkan Işıktaş gruplarından çıkmayı başardı. Ama ikinci grupta bir maç kaybettiğinden dolayı elendiler.

ATLETİZM

29 Ekim koşusunda kızlarda 2. Simge Duman 2. erkeklerde ise Şefik Çakmak 4.olmuştur. Ayrıca sınıflar arası futbol müsabakasında 11-A birinci, 11-B sınıfı da 2. olmuştur.
Derslerini aksatmadan çeşitli etkinliklere katılarak okulumuzun adını duyuran öğrencilerimizle gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1678 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle