Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Şubat 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Geyve’de Eğitimde Ölçme Ve Değerlendirme Toplantısı Öğretmenevi Toplantı Salonunda yapıldı.

Milli Eğitimden sorumlu Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Memiş, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Ölçme Ve Değerlendirmeden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tetik, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Geyve, Pamukova ve Taraklı’da görev yapan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; İlimiz genelinde 5, 9 ve 12 nci sınıflara yapılan sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ve sınavlarda akademik başarının yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıda; Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Memiş ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre birer konuşma yaptı.

Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy konuşmasında; Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nun eğitim konusunda eğitimcilerimize tam destek verdiğini belirterek eğitim camiamızda görevli her personelin görev bilinci içerisinde tatlı bir rekabet halinde çalıştıkları takdirde eğitimde başarı oranının artacağını söyledi.

Kaymaka İlyas Memiş yaptığı konuşmada; İl milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerek ilçeler düzeyinde gerek okullar, sınıflar gerekse ders kapsamlı bir çalışma yapıldığını, bu çalışmanın okullarımızın bundan sonraki eğitim düzeyi ve başarı durumun artması konusunda faydalı olmasını temenni ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre yaptığı konuşmada; İlimizin eğitim düzeyinin daha ileri noktalara çıkarılması için topyekun çalışma başlatıldığını bu kapsamda ilçelerin ve okulların başarı durumlarını tespit edilerek bundan sonra gerekli çalışmanın yapılması için program başlatıldığını ifade etti.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme toplantısı Kaymakam İlyas Memiş’in, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye birer plaket taktim etmesiyle sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1863 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle