Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

EĞİTİMDE MÜDÜRLÜK ATAMALARI AÇIKLANDI

geyve-okul-mudurleri-degisti-Milli Eğitim Bakanlığı 2016 yılı Müdürlük atama sonuçları İl Milli Eğitim müdürlükleri tarafından açıklanmaya başladı.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İl Milli Eğitim müdürlükleri 2016 yılı atama sonuçlarına göre ilçemizde 6 okul idarecisi değişti.

Buna göre eğitim camiasının duayen isimlerinden Geyve Metem ve en son Geyve Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğü yapan Ahmet Akkuş Geyve Anadolu Lisesi Müdürlüğüne, Uzun yıllar Geyve’de yöneticilik yaptıktan sonra en son Adapazarı Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürlüğü yapan Metin Çil Geyve Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğüne, çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik yaptıktan sonra Alifuat Başgil Anadolu Lisesinde Müdür Yardımcılığı yapan Alaattin Özdin Geyve Alifuat Başgil Anadolu Lisesi müdürlüğüne, Eski İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü ve Geyve Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunan Ali Arıcıoğlu Gazipaşa İmam Hatip Ortaokulu müdürlüğüne atandı.

Yapılan atamalara göre;

Ahmet AKKUŞ- Geyve Anadolu Lisesi

Metin ÇİL-Geyve Sağlık meslek Lisesi

Aladdin ÖZDİN- Geyve Alifuat Başgil Anadolu Lisesi

Ali ARICIOĞLU- Gazipaşa İmam Hatip ortaokulu

Cemal ÜNLÜ-Doğançay Özel Uyg. Eğitim Merkezi

Muhammed GÜNLÜ- Akdoğan İlkOkulu

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

3958 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eğitimde Müdürlük Atamaları Açıklandı için 1 yorum

  1. meriç gün dedi ki:

    bizlere eğitim -öğretimde hizmet vermiş katkı sağlamış, bu duayen öğretmen ve müdürlerime yeni görevlerinde, sağlık neşe ve üstün hizmet başarıları dilerim,
    herşey gönlünüzce olsun inşaAllah

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle