Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

ÇOÇUKLARIMIZLA ARKADAŞ OLMALIYIZ

Eğitimci -Yazar- Ali Erkan Kavaklı -Geyve -Anadolu -İmam Hatip- Lisesinde -konferansa -katıldı (4)Eğitimci Yazar Ali Erkan Kavaklı Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinde konferansa katıldı.

Geyve İmam-Hatip Lisesi salonunda düzenlenen konferansa Geyve kaymakamı İlyas Memiş, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, İmam-Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Doğan, İmam-Hatip Ortaokulu müdürü Ali Demir, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinde misafirlere seslenen Eğitimci Yazar Ali Erkan Kavaklı, Televizyondaki pembe dizilere sebep, çocuklarınızı ihmal etmeyin. Senden adam olmaz, diyerek onların moralini bozmayın, dedi.

Konferansta konuşan Eğitimci Yazar Ali Erkan Kavaklı, öğrencisini veya evladını eğitme konusunda başarılı olmak isteyen bir öğretmen ya da anne baba olmanın yolunun sevgi, şefkat ve özgüvenden geçtiğini ifade ederek, Peygamberimizin yanında 10 yıl kalan Hz.Enes(ra): ‘Peygamberimiz ne dövdü ne azarladı ne hakaret etti ne de surat astı.’ Eğitimde başarıyı artırmamız için biz de çocuklara Peygamber Efendimizin uyguladığı taktiği uygulamalıyız. Çocuklarımızla arkadaş olmalıyız, dedi

Geyve kaymakamı İlyas Memiş, yazar Ali Erkan Kavaklı’ya teşekkür ederek çiçek verdi. Yazar Ali Erkan Kavaklı da kaymakam İlyas Memiş’e romanını hediye etti. Kaymakam İlyas Memiş de kendi yazdığı Taç Mahal adlı şiir kitabını imzalayıp yazara verdi.

Geyve’ye Teşekkür

ali-erkan-kavakli-geyve-konferans-1

Ulusal basın Akit Gazetesi yazarı Ali Erkan Kavaklı, Geyve kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, İmam-Hatip Lisesi ve İmam-Hatip Ortaokuluna teşekkür etti.

Akit Gazetesi yazarı Ali Erkan Kavaklı, Geyve’de verdiği konferans sırasında gördüğü yakın ilgiden dolayı, 17 Aralık 2015 Perşembe günkü köşe yazısında Geyve’ye teşekkür etti.

Kavaklı Yazısında;

Tebrik ve Teşekkür: Geyve İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu’nda fevkalade verimli ve faydalı 4 konferans verdim. Geleceğin fethine hazırlanan öğrenciler ve onlara yetiştirme azim ve gayreti taşıyan yönetici ve öğretmenlerle tanıştım, çok sevindim.

Eğitime kalite kazandırmak için çırpınan öğretmen-yazar Feridun Eser’i tanıdım. Başarılı Öğrenci İyi İnsan, Ermeni Örgütleri ve Faaliyetleri, 100 Yılın Yalanı Ermeni Soykırım İddiaları,Türk İslam Dünyasının Yıldızlarıisimli çok güzel eserler kaleme almış. Özellikle Başarılı Öğrenci ve İyi İnsan kitabı, eğitimcilerin ve öğrencilerimizin mutlaka okuması gereken kitap.

Milli Eğitim Müdürü Şahin Canbal, İmam Hatip Lisesi müdürü Mehmet Doğan, İmam Ortaokulu Müdürü Ali Demir, yazar Feridun Eser, Eğitim-Bir-Sen Temsilcisi İbrahim Özkan ve çocuklarımızın daha iyi yetişmesi ve hayata daha nitelikli hazırlanmaları için gayret gösteren öğretmenlerimizi tebrik ediyor, nezaket ve misafirperverliklerine bin teşekkür ediyorum, diye yazdı

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2149 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle